Tortat dimërore

Dimri merr ngrohtësi për ju që ju kan prekur emocionet e dasmës. Nëse akoma nuk keni zgjedhur modelin e tortës, ju sugjerojmë të përshtateni me sezonin.
Fatmirësisht dimri ju lejon të personalizoni tortën me shumë detaje, nisur nga ato shik dhe fine si frutat e pyllit deri tek xixat apo flokët e bores. Për t’ju frymëzuar me disa modele, po ju prezantojmë modelet tona të preferuara për një atmosferë festive.

Efekti i Drurit thyer me qirinj dhe bimësi
Qyteti Biskotë me Borë
Skena e Dimrit të Bardhë me Borë
Efekti Karamele: Vija dhe Fjongo
Detaje Mbretërore
Fruta dhe Lule
Stili Skandinav: Bardhë & Kuqe
Ngrica
Shkëlqimi i Kuq
Boronica të ngrira
Krishtlindje Blu
Veshur me Lule
Torta Pulovër
Stili Tartan
Shpreh Dëshirën
Mermer&Çimento